Zoektocht naar “biljarttalent”

Geschreven door Jean-Paul Pennings. Gepost in BC de Karper

Zoektocht naar “biljarttalent”!

Wij, van biljartclub de Karper, zijn op zoek naar enthousiaste nieuwe leden voor onze vereniging. 

BC de Karper is een laagdrempelig klein biljartclubje dat in 1974 is opgericht en waarbij vanaf het begin gezelligheid in combinatie met een gezonde rivaliteit, de belangrijkste drijfveer is voor onze leden.

Het biljarten vindt wekelijks plaats in de vorm van een onderlinge “libre” competitie op de donderdag avond.

Zoals gezegd staat gezellig een “balletje stoten” op de eerste plaats en is daarbij het niveau ondergeschikt. De speelsterkte van onze leden variëren tussen een moyenne (is een mooi woord voor gemiddelde) van 0,5 tot ongeveer 3,5. Dus hiervoor hoef je het niet te laten.

Laat je niet misleiden door het “oudbollige” imago van de biljartsport. Er worden prachtige kunsten vertoond op het groene laken, dus jongeren (vanaf 18 jaar) worden hiermee ook van harte uitgenodigd om eens een “balletje” te komen stoten.

Is met dit bericht jouw interesse gewekt en zou je graag een keer willen kijken of ons clubje ook iets voor jou is, loop dan gewoon een keertje binnen op een donderdagavond bij Café de Karper.

Er is dan altijd wel iemand aanwezig die wat meer over de vereniging kan vertellen.

BC de Karpers
Walvisstraat 34
5706 CT Mierlo-Hout
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Evenementen (Laatste)