PK bandstoten 3de klasse 2018-2019

Geschreven door Jean-Paul Pennings. Gepost in Biljarten Algemeen

De Gewestelijke finale was een succes voor de Karper. 8 fanatieke deelnemers hadden deelgenomen aan deze finale.

Voor onze regio deden Cees van Loon en Ronaldo Kanen mee. Zij werden nr 2 en nr 3!

1ste werd het meest jeugdige talent: Jordi Snijders (Maarland)

Suc6 bij de Nationale Kampioenschappen!

 

Dit weekend dan wel geen deelnemers vanuit de Karper maar toch zijn de Gewestelijke finales in de Karper!

Meer informatie vind u elders op de site.

 

De DK zijn inmiddels afgelopen en Hans heeft zich helaas niet geplaatst voor het Gewest, De deelnemers zullen (in de Karper) Ronaldo Kanen en Cees van Loon zijn.

Hieronder de einduitslag:

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Finale Bandstoten-klein derde klasse, id = BK318-19DF454-15818
moy-grens: 1.50-2.30, cars= 55, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy aanv
moy
moy
perc
hs pmoy ind Gewest  
1   202926 Ronaldo Kanen   7 12 372 161 2.31     14 3.43 P 1    
2   170242 Cees van Loon   7 10 378 178 2.12     13 2.89   2    
3   224044 Willem Foudraine UP 7 8 362 177 2.04     10 2.75 P      
4   234480 Hans Pardoel   7 8 347 201 1.72     12 2.75   R1    
5   110958 Laurens van Hout UP 7 6 319 169 1.88     13 2.39 P      
6   205603 Eduard Kennis   7 5 348 155 2.24     18 3.23        
7   164761 Hans Kokken   7 4 289 178 1.62     10 2.03        
8   170241 Albert Sol   7 3 293 193 1.51     18 2.50    

 

KNBB District Kempenland seizoen: 2018-2019
Ranglst Bandstoten-klein - derde klasse. moy-grens 1.50 - 2.30
rang bnr naam punten beurten cars moyenne h-serie rangpnt moypnt totaal ind finale
1 205603 Eduard Kennis 12 146 330 2.26 17 2.0 3.0 5.0   F
2 224044 Willem Foudraine 9 138 324 2.34 12 7.0 1.0 8.0   UP/F
3 202926 Ronaldo Kanen 11 164 330 2.01 11 4.0 4.0 8.0   F
4 164761 Hans Kokken 10 169 320 1.89 12 5.5 5.0 10.5   F
5 180519 René van Bokhoven 12 181 330 1.82 11 2.0 9.0 11.0   GF
6 110958 Laurens van Hout 8 130 300 2.30 18 9.5 2.0 11.5   UP/F
7 170242 Cees van Loon 10 170 321 1.88 13 5.5 6.5 12.0   F
8 170241 Albert Sol 12 184 330 1.79 12 2.0 10.5 12.5   F
9 234480 Hans Pardoel 8 154 291 1.88 13 9.5 6.5 16.0   F
10 121219 Jan Tegenbosch 8 162 298 1.83 11 9.5 8.0 17.5   r1
11 247899 Ivo Vos 8 171 303 1.77 15 9.5 12.0 21.5   r2
12 217352 Jan Rijnen 6 163 292 1.79 11 12.5 10.5 23.0    
13 223982 Rob van Vroenhoven 6 149 254 1.70 11 12.5 14.0 26.5    
14 137063 Jan de Wijs 4 154 266 1.72 11 14.5 13.0 27.5    
15 215054 Jean Paul Pennings 3 167 282 1.68 12 16.5 15.0 31.5    
16 120073 Sjaak Rosmulder 4 176 278 1.57 11 14.5 17.0 31.5    
17 220272 Adrie van Seters 2 177 280 1.58 18 18.5 16.0 34.5    
18 153294 Wil Kanen 3 148 229 1.54 15 16.5 19.0 35.5    
19 129715 Leo Kelders 2 158 248 1.56 10 18.5 18.0 36.5    
  214959 Wim van den Broek   168 244 1.45            
  209440 Jan van der Steen   190 270 1.42            
  126815 Piet Daniels   185 259 1.40            
  249138 Jos van Haren   172 236 1.37            
  100858 Jan Baselmans   213 285 1.33            
  121961 Antoon Klokgieter   221 288 1.30            
  154019 Ben Krekels   215 281 1.30            
  246435 Lambert van Hintum   189 244 1.29

 

Desastreuse resultaten voor de Karper spelers.

Alleen René wist zich rechtstreeks via zijn poule te plaatsen voor de Distriktfinale. Hans is 1ste reserve en zal waarschijnlijk doordat René nog eens niet mee kan doen wel spelen in deze Distriktfinale. JP viel door de mand doordat hij vrijdag teveel last had van een jetlag. Adrie deed zijn best maar had ook de pech dat hij (bv met 55 54 van Willem) verloor. Sjaak kon niet brengen wat hij kan.  Jan en Antoon zelfs degradatie!

Hieronder de eindstanden in de poules:

poule: 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep D (BK318-19DV454D-15818)
moy-grens: 1.50-2.30, cars= 55, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy aanv
moy
moy
perc
hs pmoy ind    
1   170241 Albert Sol   6 12 330 184 1.79     12 2.11        
2   164761 Hans Kokken   6 10 320 169 1.89     12 3.23        
3   170242 Cees van Loon   6 10 321 170 1.88     13 3.23        
4   247899 Ivo Vos NP 6 8 303 171 1.77     15 2.50        
5   209440 Jan van der Steen   6 5 270 190 1.42     8 1.71      
6   120073 Sjaak Rosmulder   6 4 278 176 1.57     11 2.11        
7   129715 Leo Kelders N 6 2 248 158 1.56     10 1.83        
8   154019 Ben Krekels N 6 2 281 215 1.30     12 1.83      
9   246435 Lambert van Hintum N 6 1 244 189 1.29     13 1.25

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep A (BK318-19DV454A-11385)
moy-grens: 1.50-2.30, cars= 55, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy aanv
moy
moy
perc
hs pmoy ind    
1   202926 Ronaldo Kanen N 6 11 330 164 2.01     11 2.89        
2   224044 Willem Foudraine   6 9 324 138 2.34     12 2.75  UP      
3   110958 Laurens van Hout   6 8 300 130 2.30     18 5.00  UP      
4   234480 Hans Pardoel   6 8 291 154 1.88     13 2.61        
5   137063 Jan de Wijs   6 4 266 154 1.72     11 2.39        
6   215054 Jean Paul Pennings   6 3 282 167 1.68     12 1.77        
7   153294 Wil Kanen N 6 3 229 148 1.54     15 2.29        
8   220272 Adrie van Seters   6 2 280 177 1.58     18 1.48    

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep C (BK318-19DV454C-11556)
moy-grens: 1.50-2.30, cars= 55, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy aanv
moy
moy
perc
hs pmoy ind    
1   180519 René van Bokhoven   6 12 330 181 1,83                
2   126815 Piet Daniels   6   259 189 1,40         D      
3   100858 Jan Baselmans   6   285 213 1,33         D      
4   121961 Antoon Klokgieter   6   289 221 1,30         D      

 

Vele deelnemers vanuit de karper. Sjaak, Hans, Adrie, Jean-Paul, Antoon, René en Jan.

Hieronder de officieuze (wijzigingen mogelijk) pouleindelingen:

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep (A) moy-grenzen
Toernooi id BK318-19DV454A-11385 - de Karper, Walvisstraat 34 te Helmond
# deelnemer vereniging groep plaatsing res moy ind afgemeld
1   Laurens van Hout 4/54/11312 de Kraanvogel            
2   Jan de Wijs 4/54/11539 La Carambole '54            
3   Wil Kanen 4/54/15650 de Molen         N  
4   Ronaldo Kanen 4/54/15650 de Molen         N  
5   Jean Paul Pennings 4/54/11385 Karper '83            
6   Adrie van Seters 4/54/11385 Karper '83            
7   Willem Foudraine 4/54/11312 de Kraanvogel            
8   Hans Pardoel 4/54/11385 Karper '83          

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep (C) moy-grenzen
Toernooiid BK318-19DV454C-11556 - Sporthal de Drie Eiken, Hegmulder 2 te Bergeijk
# deelnemer vereniging groep plaatsing res moy ind afgemeld
1   Jan Baselmans 4/54/11556 Drie Eiken         HD  
2   Antoon Klokgieter 4/54/11385 Karper '83         N  
3   Piet Daniels 4/54/12794 BV DAB            
4   Math van de Berg 4/54/11312 de Kraanvogel            
5   René van Bokhoven 4/54/11385 Karper '83         N  

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep (D) moy-grenzen
Toernooiid BK318-19DV454D-15818 - Café 't Drieske, Huisacker 1 te Hulsel
# deelnemer vereniging groep plaatsing res moy ind afgemeld
1   Sjaak Rosmulder 4/54/11385 Karper '83            
2   Leo Kelders 4/54/13484 BV Ambiani         N  
3   Ben Krekels 4/54/13484 BV Ambiani         N  
4   Hans Kokken 4/54/11555 BV de Hangijzers            
5   Albert Sol 4/54/12410 de Ster            
6   Cees van Loon 4/54/12410 de Ster            
7   Jan van der Steen 4/54/11385 Karper '83            
8   Lambert van Hintum 4/54/12242 Dubac         N  

Evenementen (Laatste)