Gewestelijke Finale Bandstoten klein derde klasse

Geschreven door Maria Blom. Gepost in Biljarten Algemeen

Van vrijdag 22 t/m zondag 24 maart wordt de Gewestelijke finale PK Bandstoten derde klasse gespeeld. 

De wedstrijden vinden plaats in Café de Karper, Walvisstraat 34 Mierlo-Hout/Helmond

Aanvang wedstrijden op vrijdag om 19.00 uur

Op zaterdag en zondag om 11.00 uur.

Uit Gewest Zuid-Nederland 2, hebben zich 8 spelers geplaatst voor deze finale, waarbij de winnaar van dit toernooi afgevaaqrdigd wordt naar het Nederlands Kampioenschap in Westerhaar van 3 t/m 5 mei

Deelnemers uit district Kempenland zijn Ronaldo Kanen (de Molen) en Cees van Loon (de Ster)

Voor alle deelnemers en standen klik hier 

 

PK bandstoten 4de klasse 2018 2019

Geschreven door Jean-Paul Pennings. Gepost in Biljarten Algemeen

André en Michel in de distriktfinale 4de klas. Michel zeer verdienstelijk 3de geworden (en gepromoveert!). André die al gepromoveerd was in de voorronde 4de.

<tbody ">

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Finale Bandstoten-klein vierde klasse, id = BK418-19DF454-11536
moy-grens: 1.00-1.50, cars= 40, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy aanv
moy
moy
perc
hs pmoy ind Gewest  
1   246617 Frank Roest 7 10 258 167 1.54     13 2.85   1    
2   261505 Jan van Aaken   7 10 229 172 1.33     9 2.10   2    
3   133577 Michel Boetzkes P 7 8 259 169 1.53     15 2.35   GF    
4   237526 André Bressers UP 7 8 232 161 1.44     16 2.50   R1    
5   217364 Toon van Boxem   7 8 228 161 1.41     9 1.66        
6   179357 Ronnie van de Sande UP 7 8 250 180 1.38     13 2.00        
7   129903 Frans van Loenhout   7 4 227 180 1.26     9 1.81        
8   131398 Bart Kanen   7   188 170 1.10     7      

 

Bandstoten met 4 deelnemers vanuit de Karper: Peter Donkers, Michel Boetzkes, Erwin Kouwenberg en André Bressers.

André en Michel door naar de Finale. Peter en Erwin degraderen.

Hieronder de officieuze plaatsingslijst (er gaan nog wijzigingen plaatsvinden daar dat er ook mensen direct gepromoveerd zijn!

KNBB District Kempenland seizoen: 2018-2019
Ranglijst Bandstoten-klein - vierde klasse. moy-grens 1.00 - 1.50
rang bnr naam punten beurten cars moyenne h-serie rangpnt moypnt totaal ind finale
1 237526 André Bressers 12 155 240 1.54 8 1.0 3.0 4.0   UP/F
2 179357 Ronnie van de Sande 10 138 226 1.63 11 3.5 1.5 5.0   UP/F
3 165000 Ad Schriders 10 143 234 1.63 8 3.5 1.5 5.0   UP/F
4 215052 Stijn Meelen 10 167 235 1.40 9 3.5 9.0 12.5   F
5 247899 Ivo Vos 8 145 223 1.53 8 9.5 4.0 13.5   P/GK
6 133577 Michel Boetzkes 10 170 235 1.38 12 3.5 10.0 13.5   F
7 131398 Bart Kanen 8 155 225 1.45 8 9.5 6.0 15.5   F
8 246617 Frank Roest 8 157 227 1.44 9 9.5 7.0 16.5   F
9 129903 Frans van Loenhout 8 157 225 1.43 15 9.5 8.0 17.5   F
10 217364 Toon van Boxem 9 176 224 1.27 8 6.0 12.0 18.0   r1
11 261505 Jan van Aaken 7 149 220 1.47 9 13.5 5.0 18.5   r2
12 229955 Michel Vernie 8 160 214 1.33 13 9.5 11.0 20.5    
13 229883 Ad Rommers 6 171 214 1.25 8 16.0 13.0 29.0    
14 219889 Kees Merks 6 171 209 1.22 7 16.0 14.5 30.5    
15 234815 Hans van Roosmalen 7 195 226 1.15 7 13.5 17.0 30.5    
16 249148 Ben Hermans 8 196 211 1.07 9 9.5 21.0 30.5    
17 182267 Angelo Damen 6 162 184 1.13 7 16.0 18.0 34.0    
18 220694 Harrie van Rooij 4 170 206 1.21 7 23.0 16.0 39.0    
19 221987 Hans Smetsers 5 172 189 1.09 8 19.5 20.0 39.5    
20 124012 Lia Addicks 3 161 198 1.22 5 25.5 14.5 40.0    
21 159923 Leon Tielemans 5 187 200 1.06 8 19.5 22.5 42.0    
22 268028 John van Grinsven 3 159 179 1.12 9 25.5 19.0 44.5    
23 175036 Cees Blomjous 4 187 199 1.06 9 23.0 22.5 45.5    
24 176825 Gerard van Poppel 5 214 214 1 8 19.5 26.5 46.0    
25 223975 Marc van den Brink 5 194 194 1 6 19.5 26.5 46.0    
26 225988 Jan Ras 4 194 197 1.01 6 23.0 25.0 48.0    
27 208639 Rinus Vorstenbosch 2 186 192 1.03 8 27.0 24.0 51.0    
  127115 Peter Donkers   198 180 0.90            
  183257 Henk Grotenhuis   201 177 0.88            
  225778 Ad van Gerven   192 166 0.86            
  263883 Erwin Kouwenberg   154 97 0.62  

Hieronder de uitslagen van de poules waar onze leden aan deel hebben genomen:

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019

District Voorronde Bandstoten-klein vierde klasse, groep B (BK418-19DV454B-11385)
moy-grens: 1.00-1.50, cars= 40, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy hs pmoy ind    
1   237526 André Bressers   6 12 240 155 1.54 8 2.00      
2   131398 Bart Kanen   6 8 225 155 1.45 8 1.81      
3   249148 Ben Hermans N 6 8 211 196 1.07 9 1.60      
4   234815 Hans van Roosmalen   6 7 226 195 1.15 7 1.29      
5   182267 Angelo Damen   6 6 184 162 1.13 7 1.73      
6   223975 Marc van den Brink HD 6 5 194 194 1.00 6 1.29      
7   220694 Harrie van Rooij   6 4 206 170 1.21 7 1.73      
8   175036 Cees Blomjous   6 4 199 187 1.06 9 1.17      
9   127115 Peter Donkers   6   180 198 0.90 8

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019

District Voorronde Bandstoten-klein vierde klasse, groep D (BK418-19DV454D-12649)
moy-grens: 1.00-1.50, cars= 40, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy hs pmoy ind    
1   215052 Stijn Meelen   6 10 235 167 1.40 9 1.73      
2   133577 Michel Boetzkes   6 10 235 170 1.38 12 2.10      
3   247899 Ivo Vos N 6 8 223 145 1.53 8 1.90      
4   229883 Ad Rommers   6 6 214 171 1.25 8 2.10      
5   221987 Hans Smetsers   6 5 189 172 1.09 8 1.90      
6   124012 Lia Addicks   6 3 198 161 1.22 5 1.53      
7   263883 Erwin Kouwenberg N 6   97 154 0.62 6    

PK libre 2de klasse 2018-2019

Geschreven door Jean-Paul Pennings. Gepost in Biljarten Algemeen

Hans mocht toch naar de Gewestelijke kampioenschappen na afzeggen van René en Ronnie. Samen met Rob dus. Hans is 6de geworden.

De eindstand vind je hier!

Toch supermooi dat Hans in het Gewest heeft mogen spelen!

3 deelnemers in de finale echter alle 3 niet in de gelegenheid om potten te breken.

Jean-Paul werd 8ste (laatste), Sjaak 7de en Hans was nog het beste met zijn 4de plek. Wel een heel gezellige finale. Het geweld van de favorieten was echter veel te groot.

De eindstand in deze Distrikt Finale:

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Finale Libre-klein tweede klasse, id = LK218-19DF454-13231
moy-grens: 2.40-4.00, cars= 90, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy hs pmoy ind Gewest  
1   208904 René van Hak   7 12 588 154 3.81 24 6.92      
2   179357 Ronnie van de Sande uP 7 10 576 138 4.17 51 10.00 P    
3   223982 Rob van Vroenhoven UP 7 10 564 144 3.91 31 6.00 P    
4   234480 Hans Pardoel   7 8 546 177 3.08 17 6.92      
5   165000 Ad Schriders   7 6 563 161 3.49 18 4.50      
6   247899 Ivo Vos   7 6 500 160 3.12 23 4.28      
7   120073 Sjaak Rosmulder   7 2 494 182 2.71 27 3.60      
8   215054 Jean Paul Pennings   7 2 457 176 2.59 14 2.30    

 De plaatsingslijst / indeling:

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Finale Libre-klein tweede klasse, groep (-) moy-grenzen
Toernooiid LK218-19DF454-13231 - Verenigingsgebouw de Borgh, Speeltuinpad 3 te Geldrop
# deelnemer vereniging groep plaatsing res moy ind afgemeld
1   Rob van Vroenhoven 4/54/11536 BV d'n Babbel   1   4.68 P  
2   Ronnie van de Sande 4/54/12627 't Vrijthof Libre   2   4.37 P  
3   Jean Paul Pennings 4/54/11385 Karper '83   3   3.91    
4   Ivo Vos 4/54/13227 BV HAS   4   3.60    
5   Hans Pardoel 4/54/11385 Karper '83   5   3.51    
6   Sjaak Rosmulder 4/54/11385 Karper '83   6   3.25    
7   René van Hak 4/54/12011 't Vrijthof '85   7   3.35    
8   Ad Schriders 4/54/11546 Poedelvrees   8   3.32    
9   Ronaldo Kanen 4/54/15650 de Molen   1 J 3.54    
10   Hans Kokken 4/54/11555 BV de Hangijzers   2 J 3.53    

Zonder afmeldingen paring 1ste ronde AVE:

Ivo Vos - Hans Pardoel

Jean Paul Pennings - Sjaak Rosmulder

Ronnie van de Sande - René van Hak

Rob van Vroenhoven - Ad Schriders

 

De totale lijst voor de distriktsfinale op 25 26 27 januari in Geldrop:

KNBB District Kempenland seizoen: 2018-2019
Ranglst Libre-klein - tweede klasse. moy-grens 2.50 - 4.00
rang bnr naam punten beurten cars moyenne h-serie rangpnt moypnt totaal ind finale
1 179357 Ronnie van de Sande 10 118 516 4.37 33 2.5 2.0 4.5   F / UP
2 223982 Rob van Vroenhoven 8 104 487 4.68 36 6.5 1.0 7.5   F / UP
3 215054 Jean Paul Pennings 8 124 485 3.91 23 6.5 3.0 9.5   F
4 234480 Hans Pardoel 10 149 523 3.51 33 2.5 7.0 9.5   F
5 208904 René van Hak 10 159 534 3.35 27 2.5 8.0 10.5   F
6 165000 Ad Schriders 8 154 512 3.32 17 6.5 9.0 15.5   F
7 120073 Sjaak Rosmulder 10 164 534 3.25 22 2.5 13.0 15.5   F
8 247899 Ivo Vos 6 128 462 3.60 32 12.5 4.0 16.5   F
9 202926 Ronaldo Kanen 6 143 507 3.54 17 12.5 5.0 17.5   r1
10 164761 Hans Kokken 6 129 456 3.53 24 12.5 6.0 18.5   r2
11 209440 Jan van der Steen 8 162 488 3.01 24 6.5 14.0 20.5    
12 137063 Jan de Wijs 6 149 493 3.30 46 12.5 11.0 23.5    
13 246569 Hans-Jurgen Gutensohn 7 168 498 2.96 18 9.0 15.0 24.0    
14 217352 Jan Rijnen 4 119 394 3.31 17 18.0 10.0 28.0    
15 225490 Maarten van de Schoot 5 136 442 3.25 29 16.0 13.0 29.0    
16 212248 Patrick van Rooy 6 179 512 2.86 18 12.5 18.0 30.5    
17 236833 Kees van Nimwegen 6 148 423 2.85 19 12.5 19.0 31.5    
18 220272 Adrie van Seters 4 137 398 2.90 27 18.0 16.0 34.0    
19 246617 Frank Roest 4 165 473 2.86 20 18.0 18.0 36.0    
20 129715 Leo Kelders 3 182 488 2.68 14 20.0 21.0 41.0    
21 153294 Wil Kanen 2 141 378 2.68 17 21.0 21.0 42.0    
  229883 Ad Rommers   135 322 2.38            
  225396 Tonnij Boetzkes   194 446 2.29            
  166899 Math van de Berg   145 303 2.08        

 

3 Karperspelers door naar de finale!. Sjaak Rosmulder en Jan vd Steen waren verwachte kandidaten (op basis van hun gemiddelde) echter niets is minder waar. SJaak, Hans en zelfs JP zijn door! Jan vd Steen en Adrie van Seters spelen volgend jaar gewoon weer in de 2de klasse voorrondes. In de poule van Hans Pardoel en JP Pennings werd zo goed gespeeld dat zelfs 4 deelnemers meegaan naar de finale. De poule uitslagen zijn bekend: Hieronder de eindstanden:

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Voorronde Libre-klein tweede klasse, groep A (LK218-19DV454A-11661)
moy-grens: 2.50-4.00, cars= 90, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy hs pmoy ind    
1   120073 Sjaak Rosmulder   6 10 534 164 3.25 22 4.28      
2   209440 Jan van der Steen   6 8 488 162 3.01 24 4.09      
3   246569 Hans-Jurgen Gutensohn   6 7 498 168 2.96 18 4.73      
4   137063 Jan de Wijs   6 6 493 149 3.30 46 6.42      
5   212248 Patrick van Rooy   6 6 512 179 2.86 18 3.46      
6   225490 Maarten van de Schoot   6 5 442 136 3.25 29 4.73      
7   129715 Leo Kelders   6 3 488 182 2.68 14 3.33      
8   225396 Tonnij Boetzkes   6 3 446 194 2.29 13 3.10  

 

153294Wil Kanen 623781412.68173.75 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Voorronde Libre-klein tweede klasse, groep B (LK218-19DV454B-12627)
moy-grens: 2.50-4.00, cars= 90, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy hs pmoy ind    
1   179357 Ronnie van de Sande   6 10 516 118 4.37 33 9.00      
2   208904 René van Hak   6 10 534 159 3.35 27 6.00      
3   165000 Ad Schriders   6 8 512 154 3.32 17 4.50      
4   202926 Ronaldo Kanen   6 6 507 143 3.54 17 4.28      
5   217352 Jan Rijnen   6 4 394 119 3.31 17 4.28      
6   220272 Adrie van Seters   6 4 398 137 2.90 27 5.00      
7   246617 Frank Roest   6 4 473 165 2.86 20 3.60      

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Voorronde Libre-klein tweede klasse, groep C (LK218-19DV454C-13231)
moy-grens: 2.50-4.00, cars= 90, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy hs pmoy ind    
1   234480 Hans Pardoel   6 10 523 149 3.51 33 6.00      
2   223982 Rob van Vroenhoven   6 8 487 104 4.68 36 6.92      
3   215054 Jean Paul Pennings   6 8 485 124 3.91 23 4.28      
4   247899 Ivo Vos N 6 6 462 128 3.60 32 6.42      
5   164761 Hans Kokken   6 6 456 129 3.53 24 5.29      
6   236833 Kees van Nimwegen CM 6 6 423 148 2.85 19 3.75      
7   229883 Ad Rommers   6 4 322 135 2.38 27 6.00      
8   166899 Math van de Berg   6   303 145 2.08 15    

 

Ok dan, In deze klasse : PK Libre 2de klasse doen een aantal karpers in mee. De poule-indeling met leden van de vereniging staan hieronder: (Sjaak, Jan, Adrie, Hans en JP)

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Libre-klein tweede klasse, groep (A) moy-grenzen 2.50-4.00
Toernooiid LK218-19DV454A-11661 - d'n Turfberg, Van der Clusenstraat 4 A te Valkenswaard
# deelnemer vereniging groep plaatsing res moy ind afgemeld
1   Tonnij Boetzkes 4/54/12627 't Vrijthof Libre   1        
2   Maarten van de Schoot 4/54/12627 't Vrijthof Libre   2        
3   Hans-Jurgen Gutensohn 4/54/15696 BV Bellevue   3        
4   Leo Kelders 4/54/13484 BV Ambiani   4        
5   Sjaak Rosmulder 4/54/11385 Karper '83   5        
6   Jan van der Steen 4/54/11385 Karper '83   6        
7   Patrick van Rooy 4/54/11661 BV NAS   7        
8   Jan de Wijs 4/54/11539 La Carambole '54   8        

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Libre-klein tweede klasse, groep (B) moy-grenzen 2.50-4.00
Toernooiid LK218-19DV454B-12627 - Café 't Vrijthof, Molenstraat 6 te Oirschot
# deelnemer vereniging groep plaatsing res moy ind afgemeld
1   René van Hak 4/54/12011 't Vrijthof '85   1        
2   Ronnie van de Sande 4/54/12627 't Vrijthof Libre   2        
3   Wil Kanen 4/54/15650 de Molen   3        
4   Ronaldo Kanen 4/54/15650 de Molen   4        
5   Jan Rijnen 4/54/11542 Amorti   5        
6   Adrie van Seters 4/54/11385 Karper '83   6        
7   Frank Roest 4/54/11546 Poedelvrees   7        
8   Ad Schriders 4/54/11546 Poedelvrees   8        

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Libre-klein tweede klasse, groep (C) moy-grenzen 2.50-4.00
Toernooiid LK218-19DV454C-13231 - Café 't Drieske, Huisacker 1 te Hulsel
# deelnemer vereniging groep plaatsing res moy ind afgemeld
1   Math van de Berg 4/54/11312 de Kraanvogel   1        
2   Hans Kokken 4/54/11555 BV de Hangijzers   2        
3   Hans Pardoel 4/54/11385 Karper '83   3        
4   Jean Paul Pennings 4/54/11385 Karper '83   4        
5   Ad Rommers 4/54/11536 BV d'n Babbel   5        
6   Rob van Vroenhoven 4/54/11536 BV d'n Babbel   6        
7   Ivo Vos 4/54/13227 BV HAS   7     N  
8   Kees van Nimwegen 4/54/12627 't Vrijthof Libre   8     CM  

 

PK bandstoten 3de klasse 2018-2019

Geschreven door Jean-Paul Pennings. Gepost in Biljarten Algemeen

Dit weekend dan wel geen deelnemers vanuit de Karper maar toch zijn de Gewestelijke finales in de Karper!

Meer informatie vind u elders op de site.

 

De DK zijn inmiddels afgelopen en Hans heeft zich helaas niet geplaatst voor het Gewest, De deelnemers zullen (in de Karper) Ronaldo Kanen en Cees van Loon zijn.

Hieronder de einduitslag:

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Finale Bandstoten-klein derde klasse, id = BK318-19DF454-15818
moy-grens: 1.50-2.30, cars= 55, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy aanv
moy
moy
perc
hs pmoy ind Gewest  
1   202926 Ronaldo Kanen   7 12 372 161 2.31     14 3.43 P 1    
2   170242 Cees van Loon   7 10 378 178 2.12     13 2.89   2    
3   224044 Willem Foudraine UP 7 8 362 177 2.04     10 2.75 P      
4   234480 Hans Pardoel   7 8 347 201 1.72     12 2.75   R1    
5   110958 Laurens van Hout UP 7 6 319 169 1.88     13 2.39 P      
6   205603 Eduard Kennis   7 5 348 155 2.24     18 3.23        
7   164761 Hans Kokken   7 4 289 178 1.62     10 2.03        
8   170241 Albert Sol   7 3 293 193 1.51     18 2.50    

 

KNBB District Kempenland seizoen: 2018-2019
Ranglst Bandstoten-klein - derde klasse. moy-grens 1.50 - 2.30
rang bnr naam punten beurten cars moyenne h-serie rangpnt moypnt totaal ind finale
1 205603 Eduard Kennis 12 146 330 2.26 17 2.0 3.0 5.0   F
2 224044 Willem Foudraine 9 138 324 2.34 12 7.0 1.0 8.0   UP/F
3 202926 Ronaldo Kanen 11 164 330 2.01 11 4.0 4.0 8.0   F
4 164761 Hans Kokken 10 169 320 1.89 12 5.5 5.0 10.5   F
5 180519 René van Bokhoven 12 181 330 1.82 11 2.0 9.0 11.0   GF
6 110958 Laurens van Hout 8 130 300 2.30 18 9.5 2.0 11.5   UP/F
7 170242 Cees van Loon 10 170 321 1.88 13 5.5 6.5 12.0   F
8 170241 Albert Sol 12 184 330 1.79 12 2.0 10.5 12.5   F
9 234480 Hans Pardoel 8 154 291 1.88 13 9.5 6.5 16.0   F
10 121219 Jan Tegenbosch 8 162 298 1.83 11 9.5 8.0 17.5   r1
11 247899 Ivo Vos 8 171 303 1.77 15 9.5 12.0 21.5   r2
12 217352 Jan Rijnen 6 163 292 1.79 11 12.5 10.5 23.0    
13 223982 Rob van Vroenhoven 6 149 254 1.70 11 12.5 14.0 26.5    
14 137063 Jan de Wijs 4 154 266 1.72 11 14.5 13.0 27.5    
15 215054 Jean Paul Pennings 3 167 282 1.68 12 16.5 15.0 31.5    
16 120073 Sjaak Rosmulder 4 176 278 1.57 11 14.5 17.0 31.5    
17 220272 Adrie van Seters 2 177 280 1.58 18 18.5 16.0 34.5    
18 153294 Wil Kanen 3 148 229 1.54 15 16.5 19.0 35.5    
19 129715 Leo Kelders 2 158 248 1.56 10 18.5 18.0 36.5    
  214959 Wim van den Broek   168 244 1.45            
  209440 Jan van der Steen   190 270 1.42            
  126815 Piet Daniels   185 259 1.40            
  249138 Jos van Haren   172 236 1.37            
  100858 Jan Baselmans   213 285 1.33            
  121961 Antoon Klokgieter   221 288 1.30            
  154019 Ben Krekels   215 281 1.30            
  246435 Lambert van Hintum   189 244 1.29

 

Desastreuse resultaten voor de Karper spelers.

Alleen René wist zich rechtstreeks via zijn poule te plaatsen voor de Distriktfinale. Hans is 1ste reserve en zal waarschijnlijk doordat René nog eens niet mee kan doen wel spelen in deze Distriktfinale. JP viel door de mand doordat hij vrijdag teveel last had van een jetlag. Adrie deed zijn best maar had ook de pech dat hij (bv met 55 54 van Willem) verloor. Sjaak kon niet brengen wat hij kan.  Jan en Antoon zelfs degradatie!

Hieronder de eindstanden in de poules:

poule: 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep D (BK318-19DV454D-15818)
moy-grens: 1.50-2.30, cars= 55, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy aanv
moy
moy
perc
hs pmoy ind    
1   170241 Albert Sol   6 12 330 184 1.79     12 2.11        
2   164761 Hans Kokken   6 10 320 169 1.89     12 3.23        
3   170242 Cees van Loon   6 10 321 170 1.88     13 3.23        
4   247899 Ivo Vos NP 6 8 303 171 1.77     15 2.50        
5   209440 Jan van der Steen   6 5 270 190 1.42     8 1.71      
6   120073 Sjaak Rosmulder   6 4 278 176 1.57     11 2.11        
7   129715 Leo Kelders N 6 2 248 158 1.56     10 1.83        
8   154019 Ben Krekels N 6 2 281 215 1.30     12 1.83      
9   246435 Lambert van Hintum N 6 1 244 189 1.29     13 1.25

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
District Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep A (BK318-19DV454A-11385)
moy-grens: 1.50-2.30, cars= 55, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy aanv
moy
moy
perc
hs pmoy ind    
1   202926 Ronaldo Kanen N 6 11 330 164 2.01     11 2.89        
2   224044 Willem Foudraine   6 9 324 138 2.34     12 2.75  UP      
3   110958 Laurens van Hout   6 8 300 130 2.30     18 5.00  UP      
4   234480 Hans Pardoel   6 8 291 154 1.88     13 2.61        
5   137063 Jan de Wijs   6 4 266 154 1.72     11 2.39        
6   215054 Jean Paul Pennings   6 3 282 167 1.68     12 1.77        
7   153294 Wil Kanen N 6 3 229 148 1.54     15 2.29        
8   220272 Adrie van Seters   6 2 280 177 1.58     18 1.48    

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep C (BK318-19DV454C-11556)
moy-grens: 1.50-2.30, cars= 55, maxbrt= geen maximum
rang   speler ind w pp car brt moy aanv
moy
moy
perc
hs pmoy ind    
1   180519 René van Bokhoven   6 12 330 181 1,83                
2   126815 Piet Daniels   6   259 189 1,40         D      
3   100858 Jan Baselmans   6   285 213 1,33         D      
4   121961 Antoon Klokgieter   6   289 221 1,30         D      

 

Vele deelnemers vanuit de karper. Sjaak, Hans, Adrie, Jean-Paul, Antoon, René en Jan.

Hieronder de officieuze (wijzigingen mogelijk) pouleindelingen:

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep (A) moy-grenzen
Toernooi id BK318-19DV454A-11385 - de Karper, Walvisstraat 34 te Helmond
# deelnemer vereniging groep plaatsing res moy ind afgemeld
1   Laurens van Hout 4/54/11312 de Kraanvogel            
2   Jan de Wijs 4/54/11539 La Carambole '54            
3   Wil Kanen 4/54/15650 de Molen         N  
4   Ronaldo Kanen 4/54/15650 de Molen         N  
5   Jean Paul Pennings 4/54/11385 Karper '83            
6   Adrie van Seters 4/54/11385 Karper '83            
7   Willem Foudraine 4/54/11312 de Kraanvogel            
8   Hans Pardoel 4/54/11385 Karper '83          

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep (C) moy-grenzen
Toernooiid BK318-19DV454C-11556 - Sporthal de Drie Eiken, Hegmulder 2 te Bergeijk
# deelnemer vereniging groep plaatsing res moy ind afgemeld
1   Jan Baselmans 4/54/11556 Drie Eiken         HD  
2   Antoon Klokgieter 4/54/11385 Karper '83         N  
3   Piet Daniels 4/54/12794 BV DAB            
4   Math van de Berg 4/54/11312 de Kraanvogel            
5   René van Bokhoven 4/54/11385 Karper '83         N  

 

KNBB - District Kempenland - Seizoen: 2018-2019
Districts Voorronde Bandstoten-klein derde klasse, groep (D) moy-grenzen
Toernooiid BK318-19DV454D-15818 - Café 't Drieske, Huisacker 1 te Hulsel
# deelnemer vereniging groep plaatsing res moy ind afgemeld
1   Sjaak Rosmulder 4/54/11385 Karper '83            
2   Leo Kelders 4/54/13484 BV Ambiani         N  
3   Ben Krekels 4/54/13484 BV Ambiani         N  
4   Hans Kokken 4/54/11555 BV de Hangijzers            
5   Albert Sol 4/54/12410 de Ster            
6   Cees van Loon 4/54/12410 de Ster            
7   Jan van der Steen 4/54/11385 Karper '83            
8   Lambert van Hintum 4/54/12242 Dubac         N